Yeni Facebook uygulaması geliyor

Yeni Facebook Uygulaması Geliyor!                        Mobilde çok başarılı uygulamalar ile karşımıza çıkan Facebook, artık Android telefon ve tabletlerde farklı olacak. İşte Android tabletler için Facebook uygulaması detayları. 

Akıllı telefon ve tabletler için onlarca uygulaması olan Facebook, gelişimini sürdürüyor. 

Özellikle Messenger uygulaması için geliştiricilerle anlaşarak onlarca alt uygulama ortaya çıkartan Facebook, şimdi de Android için Facebook uygulamasını yeniliyor.15-07/01/tabletlayoutfb2.pngTabletlere özel Facebook uygulaması çok yakında

               Aylardır Facebook uygulaması üzerinde yapılan geliştirmeler sonucunda, çok yakında yenilenen Facebook uygulaması yayınlanacak. Material Design tasarım anlayışı ve tabletlere özel yeni arayüz özellikleri ile gelecek uygulama, verimlilik tarafında da önemli iyileştirmeler sunacak.

Daha önce tablet tarafında özel bir arayüzü olmayan Facebook uygulaması, yenilenmesiyle birlikte Android telefon ve tabletler için, iPhone ve iPad modellerinde olduğu gibi farklı arayüzler sunacak.

Şu an için geliştiricilerin az sayıda test kullanıcısı ile denediği uygulamanın iki ekran görüntüsü paylaşıldı. Bakalım önümüzdeki haftalarda duyurulmasını beklediğimiz uygulama, başka ne gibi yenilikler ve iyileştirmeler ile gelecek?
15-07/01/tabletlayoutfb.png

Haber Kaynağım : 
http://shiftdelete.net/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder