Web sitelerine Adhood dopingi

Web Sitelerine Adhood Dopingi 

                      Web siteleri için geliştirilen self servis reklamcılık platformu Adhood güncellendi. Adhood, yenilikçi algoritmaları ile reklam gelirlerine dönük oluşumlara önemli düzeyde katkı sağlıyor. 

 

Şık arayüzü ve pratik kullanım mekanizmaları ile dikkat çeken ve Türkiye'de yoğun ilgi gören Adhood, web sitesi sahiplerine maksimum reklam geliri sağlamak için tasarlandı. Kullanıcılarına herhangi bir aracı (reklamcı) olmaksızın reklam satış olanağı sunan platform, birçok reklam ağıyla da etkileşim için ideal özellikler sunarken platformun 3. güncellemesi yayınlandı.

   
Güncelleme platforma yeni özellikler

                       Kısa süre önce güncellenen Adhood, kullanıcı hesabı yarattıktan sonra sitenize en uygun reklam alanlarını seçmeniz için geliştirildi. Kendi sitenizin reklam alanlarını online siteadiniz.adhood.com altından satabiliyorsunuz. 

Ayrıca reklam yayınına başladıktan sonra self servis reklam satışı da platform ile çok kolay hal alıyor.

Reklam alanlarınızı değerli hale getirmek için sadece Adhood reklam verenleri değil Google ağındaki 1000’den fazla global reklam ağındaki reklam verenlerde sistem içinde yer alıyor.  
 
                   Uygulama, web sayfalarına 3 AdSense kodu varken adhood ağı ile entegre olarak reklam alanında Criteo, yahoo, Next performance gibi Google ağları ile 4 tane daha ekleme olanağı tanıyor. 

Yine Adhood ile sadece CPC (Tıklama bazlı) kazanç değil, CPM (Gösterim bazlı) kazanç da sağlayarak alanlarınızı en değerli şekilde kazanç sağlar hale getirebiliyorsunuz.

Resim banner, flash banner, gösterim süresi üzerinden reklam sunumu, geliri anlık izleme, hedefleme olanakları, coğrafi ve zamansal hedeflemeler de reklam gelirlerinizi artırmanız yönünde Adhood ile web sitesi sahiplerine sunuluyor.

Haber Kaynağım :
Yazan: Ferhat Verdi

http://shiftdelete.net/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder