Spotify kullanıcı sayısı ne kadar?

Spotify Kullanıcı Sayısı Ne Kadar? 
                 Applle Music tanıtımının ardından gözlerin çevrildiği Spotify, gücünü ortaya koyan son kullanıcı verilerini açıkladı. İşte detaylı rakamlar ile güncel Spotify verileri. 

 

Müzik dünyası yeni müzikler ile büyümesini sürdürürken, müzik dinleme ve saklama şekilleri de değişiyor. Bir zamanlar plaklar ile müzik dinlenirken, bugün çevrimiçi müzik dinleme uygulamaları ile milynlarca şarkıya küçük bir ücret karşılığında ulaşabiliyoruz. 

 

           Çevrimiçi müzik alanında önemli rekabetlerin yaşandığını da söylemek mümkün. Fakat bu alandaki en büyük uygulamanın Spotify olduğu da bilinen bir gerçek. 

 

Zira bugün açıklanan rakamlar da, Spotify'ın başarısını ortaya koyuyor.

 

Spotify ücretli abone sayısı, 1 yılda iki katına çıktı!


Akıllı telefonlardan, televizyonlara hatta daha çeşitli onlarca ortamda yer alan Spotify, Spotify blogu üzerinde paylaşılan Mayıs ayı verilerine göre, 20 Milyon ücretli kullanıcıya ulaşmış durumda. 

Mayıs 2014 itibariyle 10 Milyon olan ücretli abone sayısı, 1 yıl içerisinde iki katına ulaşmış durumda ve halen hızla artmaya devam ediyor.

Her 3 saniyede 1 abone kazanıyor!


                 Apple Music her ne ne kadar Spotify'ın tahtını sarsacakmış gibi görünse de, onlarca platformda kullanılabilen Spotify, yerini kimseye kaptırmayacak gibi görünmekte. 

Yapılan paylaşımlarda her 3 saniyede 1 aboneye ulaştığı söylenen Spotify, siz bu haberi okurken bile yaklaşık olarak 50 abone daha kazandı.

Ayrıca Spotify, 20 Milyon aboneye teşekkür etme amacı ile aşağıda sizlerle paylaştığımız müzik listesini, ücretsiz dinlenmek üzere yayınladı.

Haber Kaynağım :
http://shiftdelete.net/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder