PureVPN 3 gün boyunca ücretsiz!

PureVPN 3 Gün Boyunca Ücretsiz!

                        Dünya'nın önde gelen VPN servislerinden PureVPN, yeni kullanıcılarına 3 gün ücretsiz kullanım olanağı sunuyor. Ayrıntılar haberimizde. 

 

Anadolu Ajansı, Erişim Sağlayıcıları Birliği’nin Twitter ile YouTube'a erişimin, mahkeme kararı doğrultusunda engellendiğini bildirdiğini duyurmasının ardından özgür internete erişim yöntemleri bir kez daha gündeme geldi. İnternette sınırlar olmadan gezinmek dendiğinde kullanıcılarının aklına gelen ilk hizmet ise hiç kuşkusuz VPN. 

 

Türkiye'ye özel kampanya 

 

                  Henüz Twitter ile YouTube'a erişim engeli kalkmamışken PureVPN firması Türkiye kullanıcılarına özel bir kampanya başlattı. PureVPN'e buradan kayıt olan kullanıcılar, özgür internetin avantajlarından 3 gün boyunca ücretsiz yararlanabilecekler. 

 

3 gün sonrasında PureVPN kullanmaya devam etmek isteyenler ise Özgür İnternet kupon kodunu girdiklerinde %20 indirim hakkı kazanacaklar. 

 

Dünya'nın dört bir yanında 100’den fazla ülkede kullanıcılara farklı lokasyonlar üzerinden internet bağlantısı sağlayan PureVPN, Türkiye’de erişim engeli bulunan web sitelerine ve oyunlara giriş imkanı tanıyor. 

 

Dilerseniz PureVPN kullanarak engelli sitelere PureVPN ile giriş yapabilirsiniz.


Haber Kaynağım :
http://shiftdelete.net/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder