Linklerinizi Emojiye çevirin!

 
                            Link verirken daha hareketli ve göze hoş gelen bir görüntünün peşindeyseniz bu haberimiz tam size göre. İşte linkleri emojiye dönüştürme hakkında bilmeniz gerekenler! 

Artık normal hayatımızın yanı sıra dijital hayatımız da gelişmeye devam ediyor. Yaratıcılıkta sınır tanımayan dijital hayatta artık linkleri emojiye dönüştürebilmek bile mümkün.

Peki linkler emojiye nasıl dönüştürülür? İşte bu sorunun cevabı.
Linklerinizi Emojiye Çevirin!

Linkleri Emojiye dönüştürme

  

                         Facebook’un ürün tasarımcısı George Kedenburg III ve I Can Has Cheezburger web sitesinin kurucusu Eric Nakagawa istediğiniz URL’yi emojiye dönüştüren Linkmoji adlı internet sayfasını hayata geçirdiler. 

 

Linkmoji ile girdiğiniz web sitesinin linkini, emojilerden oluşan bir adrese çevirebiliyorsunuz. Bu sistem göze hoş gelen bir yapıya sahip olsa bile, ezberleme konusunda biraz sıkıntılı görünüyor. Ayrıca emojiden oluşan linklerin çok kısa olmadığını da belirtelim. 

 

Linkmoji, Twitter ve Facebook’ta paylaşım yapılırken kullanılabiliyor fakat bazı siteler ve Whatsapp, Hangouts gibi sohbet araçlarında henüz çalışmıyor. Bu sorunun da en kısa zamanda ortadan kalkacağını tahmin ediyoruz. 

 

Linkmoji’ye dilerseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz


Haber Kaynağım :
http://shiftdelete.net/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder