Google Analytics kitabı çıktı

Google Analytics Kitabı Çıktı

 

                İnternet ortamındaki başarının ölçümlenmesinde kullanılan analitik araçlar hakkında yazılmış, ilk ve tek internet ölçümleme kitabı Google Analyticsraflardaki yerini aldı.

 

Dikey Eksen yayınlarından çıkan kitapta Google Analytics’in temel özellikleri, çalışma mantığı ve raporlama sistemleri, trafik ölçümleme ve kampanya izleme özellikleri, filtreleme ve sitelerindeki kullanımı, kullanıcı segmentasyonu ve hedef kitle analizinin nasıl yapılacağı ve kampanyanın özelleştirilmesi için Analytics’in sağladığı olanaklar on üç temel bölümde anlatılıyor. e-ticaret
Google Analytics sertifakaları için ideal

                  “Google Analytics kitabı aynı zamanda son bölümünde yer alan örnek sorularla, tüm dünyada geçerli Google Analytics sertifikasına sahip olmak isteyenler için vazgeçilmez bir kaynak niteliği taşıyor. 

Sosyal medya, Seo, Google AdWords’le reklamcılık ve e-mail pazarlama çalışmalarının verimliliğini ölçümleme hakkında da bilgiler veren kitapla Analytics hakkında bilmeniz gereken tüm detaylara hakim olmanız mümkün.

On yılı aşkın süredir sektörün önde gelen firmalarında üstlendiği yöneticilik görevlerinin yanı sıra Bahçeşehir Üniversitesi’nde de öğretim görevlisi olarak çalışmalarını sürdüren Yalçın Parmaksız’ın yazdığı kitap, Google Analytics’i merak eden ve öğrenmek isteyen herkes için bir başucu rehberi olacak.

Kitabın Adı : Google Analytics
Kitabın Fiyatı : 20.00 TL
Yazar : M. Yalçın Parmaksız
Kitap Kategori : Bilgisayar / Programlama

Haber Kaynağım :
http://shiftdelete.net/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder