Android için en iyi VPN uygulamaları

Android İçin En İyi VPN Uygulamaları                 Android cihazınız ile internetin sınırlarını zorlamak istiyorsunuz, ama sağlayıcınız buna izin vermiyor mu? O halde en iyi VPN uygulamalarından birini denemeniz gerekiyor.

Android cihazlar ile internetin çok büyük bir bölümüne erişmek mümkün. Öyle ki giriş seviye bir Android cihaza, iki uygulama yükleyerek Tor ağında bile gezebilirsiniz.

Peki normalde, internet sağlayıcınızın izin vermediği sitelere nasıl ulaşacaksınız?

İşte normalde ulaşamadığınız siteleri ziyaret edebilmenizi ve internette gizli kalmanızı sağlayacak, Android cihazlar için en iyi VPN uygulamaları.
15-01/25/1-1422213295.jpg

VPN Unlimited - Hotspot Security : İnternet bağlantı hızınızı bile etkilemeden güvenli şekilde bağlantı kurabileceğiniz VPN Unlimited, gizliliğinizi de korumanıza yardımcı oluyor. 10 gün ücretsiz olarak denenebilen VPN Unlimited, Android cihazlar için geliştirilen en iyi VPN uygulamalarından biri.

 

 
15-01/25/2-1422213323.jpg

Hızlı Güvenli VPN :  Android cihazlar için geliştirilen başarılı ve ücretsiz VPN uygulamalarından biri olarak nitelendirilebilecek Hızlı güvenli VPN, kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Verilerinizi şifreleyerek güvenli kullanım sunan uygulama, Android 3.0 ve üzeri yüklü cihazlarda kullanılabiliyor.

 


15-01/25/3-1422213361.jpg

Flash VPN Free VPN Proxy : Yine kullanım kolaylığı ile dikkat çeken başarılı VPN uygulamalarından biri olan FlashVPN, ücretsiz olmasıyla da başarılı. Tek tuşla tüm interneti elinizin altına güvenli olarak getirecek uygulama, Android 4.0 ve üzeri bulunan cihazlara yüklenebiliyor.

 

 
15-01/25/4-1422213376.jpg

Hideman VPN :  Tek tuşla tüm internete erişebileceğiniz Hideman VPN uygulaması, kullanımı kolay ana ekran widgetlarına da sahip. Android 2.1 ve üzeri yüklü cihazlarda kullanılabilen uygulama, hafif yapısı ile beğeni kazanabilir. 

 

 
15-01/25/5-1422213411.jpg

Hideninja VPN : Verilerinizi gizli tutarak tüm internete erişebilmenize olana sağlayan Hideninja VPN, görsel açıdan başarılı bir arayüze sahip. Ücretli kullanım ile çok daha kullanışlı ve hızlı çalışan uygulama, Android 4.0 ve üzeri yüklü cihazlarda kullanılabiliyor.

 

 
15-01/25/6.png

Hotspot Shield VPN : En popüler VPN uygulamalarından olan Hotspot Shield VPN, daha önceden masaüstünde sergilediği başarıyı, şimdi mobil cihazlara taşıyor. Hem güvenli hem de kolay kullanıma sahip Hotspot Shield VPN, başarılı bir arayüzle geliyor.

 

 
15-01/25/7.jpg

Open VPN Connect : Özellikle Android Ice Cream Sandwich ve Jelly Bean yüklü cihazları hedefleyen Open VPN Connect, hızlı arayüzü ile dikkat çekiyor. Ayrıca tamamen ücretsiz olan uygulama, Android 4.0 ve üzeri yüklü cihazlara yüklenebiliyor.

 


15-01/25/8.jpg

Open VPN : Open VPN Connect'e çok benzeyen Open VPN, beyaz arayüz sunuyor ve tamamen ücretsiz olarak çalışıyor. Yine Android 4.0 ve üzeri yüklü cihazlarda kullanılabilen uygulama, hafifliği ile dikkat çekmekte.

 


 
15-01/25/9.jpg

Speed VPN : Adından da anlaşılabilen en hızlı VPN uygulamalarından biri olan Speed VPN, tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Android 5.0 Lollipop desteğinin de kısa süre önce geldiği Speed VPN, Android 4.0 ve üzeri bulunan cihazlara yüklenebiliyor.

 


15-01/25/9a.jpg

TunnelBear VPN : Kullanımı çok kolay olmasa da, alıştığınızda bırakamayacağınız  TunnelBear VPN uygulaması, popüler VPN uygulamalarından biri. Harita görünümü ile farklı bir kullanım sunan  TunnelBear VPN uygulaması, Android 4.0 ve üzeri yüklü cihazlarda kullanılabiliyor.

 

 
15-01/25/9b.jpg

VPN VIATUN : Giriş seviye Android cihazlarda bile çok yüksek performans ile çalışabilen VPN VIATUN, kolay kullanıma sahip. Ancak Android 3.0 desteği olmayan uygulama, Android 2.x ve 4.x sürümlerinde sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

 

 
15-01/25/9c.png

Hola VPN : Bizzat test edip onayladığımız Hola VPN, kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından biri. Her uygulama için ayrı ayrı ayarlamalar yapabileceğiniz Hola VPN, hafif çalışma yapısı ile dikkat çekmesinin yanı sıra, Android 4.0 ve üzeri bulunan cihazlara yüklenebiliyor.

 


Haber Kaynağım :
http://shiftdelete.net/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder