Amazon Cloud iOS uygulaması yayınlandı!

Amazon Cloud iOS Uygulaması Yayınlandı!                    Dropbox, Box, Google Drive ve iColud Drive hizmetlerinin yanına Amazon da Cloud Drive ile bulut depolama işine girmişti. Amazon bu konuda gelişmelerine iOS ile de devam ediyor.


Günümüzde bulut depolama sistemleri giderek kullanımı artış gösteren hizmetler arasında yer alıyor. Öte yandan oyun noktasında dahi bulut depolama hizmetleri ile ilgili çalışmalar sürdürülüyor. 

Bulut depolama anındaki bu kullanıcı potansiyelini göre Amazon, Cloud Drive isimli bulut depolama sistemini geçtiğimiz dönemlerde duyurmuştu. Ancak mobil tarafta pasif kalan Amazon, nihayet iOS uygulamasını yayınladı!

Dropbox, Box, Google Drive gibi hizmetler mobil uygulamalarıyla özellikle fotoğraf yedekleme noktasında aktif kullanım imkânı sunuyorlar. Artık Amazon Cloud Drive kullanıcıları da iOS uygulaması ile daha rahat bir bulut depolama kullanımı yakalayabilecekler.
15-07/07/untitled-1-amazon-cloud-drive-ios-uygulamasi.jpg

Amazon Cloud Drive iOS uygulaması yayınlandı!


                     Kısa bir süre önce yayınlanan Amazon Cloud Drive isimli bulut depolama hizmetinin iOS uygulaması, iOS için ücretsiz sunuluyor. Ancak hatırlatmak gerekirse Amazon Cloud Drive hizmeti ücretsiz kullanıma açık değil. 

Baz depolama paketi ise 5 GB depolama alanı ve sınırsız fotoğraf ekleme imkânları ile 11,99 $ karşılığı edinilebiliyor.

Haber Kaynağım : 
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder