Adsense reklamlarınızı optimize ederek kazancınızı arttırabilirsiniz

                 Adsense reklamlarının optimizasyonunu yaparak adsense gelirinizi, yayınlanma ve tıklama başına aldığınız kazancınızı olan kazancınızdan daha çoğunu kazanma ihtimaliniz yüksektir.

Adsense reklamlarınızı optimize ederek kazanç arttırma için Google Adsense’nin resmi blogunda meydana getirilen açıklamaya ve yardım sayfalarındaki ipuçlarına nazaran değerlendirme yaparak size Adsense reklamlarınızı optimize ederek kazanç arttırma tüyoları vereceğim.

Adsense reklam optimizasyonu nedir ?


                     Adsense reklam optimizasyonu sitenizin kalitesi ve en önemlisi içinde ne olduğu ile ilişkili adsense reklamlarının sunulması ve ziyaretçilere aramış olduğu içerik ile ilgili reklamların gösterilme çalışmasına denilir.

Resmi Adsense  blogundan meydana getirilen açıklamaya bakılırsa sitenin kalitesine uygun reklamların gösterilmesi olarak da söylenebilmektedir.

Niçin Adsense reklam optimizasyonu yapmalısınız ?

                     Reklam yayınlarınızın yada gösterimlerinizin size pozitif geridönüş yapabilmesi için, optimizasyonu gerçek kurgular yapılarak oluşturulması gerekmektedir.

Bu sayede optimizasyon teknikleri yardımıyla hem kazancınız artmış olacak hem de varolan trafiğinizin kullanılabilirliği artacaktır.

Bu sayede hem oldukça kazanıp hem oldukca daha çok kesime ulaşabileceksiniz.

Haber Kaynağım :
https://www.webduzzi.com/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder