Zaman ve para kazandıracak 5 iletişim sistemi özelliğiİletişim Sistemi Özellikleri
                     Eğer bir iletişim sistemi satın alma sürecindeyseniz veya mevcut iletişim sisteminizin özelikler artık size yeterli gelmiyorsa; bilmenizi isteriz ki bazı yenilikçi iletişim sistemi özellikleri kullanım sırasında size hem zaman, hem de para kazandırabilir. Sizin için bu en yeni ve en gelişmiş özelliklerinden bir küçük bir demet hazırladık:

1) Ortak Masa : Özelliği kullanıcıların herhangi bir telefon cihazına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmasını ve o telefonu kişiselleştirip kullanmasını sağlar. Farklı bir anlatımla personel bu yöntemle kendi masası dışında ortak bir masadaki telefonu kendi ayarları, hızlı tuş bilgileri, kişisel rehber bilgileri ile güvenli bir şekilde kullanabilir. 

Hatta işletmeler sabit bir masaya ihtiyacı olmayan pek çok çalışana bu sayede geçici çalışma ortamı sağlamış olur. Ofis dışı hareketli çalışan sayısı yüksek olan pek çok işletme için bu özellik hayat kurtarıcı olabilir, mekan ve altyapı yatırımından tasarruf sağlarsınız.

2) Durum Bilgisi : Sayesinde çalışanlar diğer bir çalışanın o anda ofis dışında mı olduğunu, telefonda konuşup konuşmadığını veya o gün işe gelip gelmeyeceğini tek bir bakışla görebilir. Bu yöntem erişim sağlamak istediğiniz kişiye ulaşmak için harcayacağınız pek çok başarısız denemenin önüne geçer ve doğru kişiye doğru anda ulaşmanızı sağlar.

3) Tümleşik Mesajlaşma : Sesli mesaj, e-posta, anlık mesaj vb tüm mesajlara tek bir noktadan erişmenizi sağlar. Bu sayede farklı faydalara erişmek için farklı yöntemler kullanmak zorunda kalmaz ve zamandan tasarruf sağlarsınız.

4) Konferans : Sayesinde sesli ve video konferanslar ile her yerden her an grup görüşmeleri yapabilir, artan ve uzayan toplantı ihtiyaçlarını azaltabilir zaman faydası el edebilirsiniz.

5) Rahatsız Etmeyin : Kısaca yoğunlaşmış şekilde iş yaparken telefon sesinin araya girmesini engelleyen hayat kurtarıcı bir özelliktir. Size gelen çağrılar daha sonra ilgilenebileceğiniz sesli mesaj sistemine veya farklı bir kullanıcıya yönlendirilebilir.

Günümüzde iletişim sistemleri çalışan verimliliğini ve etkinliğini destekleyici inovatif çözümler sağlıyor. Satın alım kararınız öncesinde şirketinizin ihtiyaçlarını değerlendirin ve tüm seçenekleri göz önünde bulundurun. 

İletişim sistemi gibi uzun vadeli yatırımlarda bugün ihtiyacınız olmadığını düşündüğünüz bir özelliğe kullanımız sırasında geçen uzun süreçte ihtiyaç duyabilirsiniz.

Haber Kaynağım :
http://www.karel.com.tr/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder