Tumblr yeni platformunu duyurdu

Tumblr Yeni Platformunu Duyurdu 
            Sosyal medya platformu Tumblr yeni soru-cevap platformuyla Reddit’e rakip olmayı hedefliyor. Tumblr'ın yeni platformunun ayrıntıları haberimizde.


Facebook ve Twitter'ın en büyük rakibi olarak görünen kendi has kullanıcısı olan içerik paylaşım platformu Tumblr büyümeye devam ediyor. 

2013 tarihinde 1.1 milyar dolara Yahoo! tarafından satın alınan Tumblr, pornografik içeriklerin silinmesi ile gündeme gelmiş ancak Yahoo! bu tarzdaki içeriklerin engellenmeyeceğini açıklamıştı. 15-06/08/tumblr.jpgÜnlülere sorular sorun

            Uzun bir süredir GIF arama yeniliğinden başka yeni özellikler ile karşımıza çıkmayan Tumblr, bugün yeni soru-cevap platformu "Answer Time"ı duyurdu. Reddit'in Ask Me Anything platformuna benzerliği ile dikkat çeken Tumblr'ın yeni platformda, kullanıcılar ünlü isimlere soru sorabilecek. Tumblr Answer Time'ın ilk konuğu ise Punk-Rock grubu Fall Out Boy olacak.

Tumblr Answer Time'a daha sonra Rap yıldızı Vic Mensa, Tumblr Ceo’su David Karp ve Planned Parenthood başkanı Cecile Richards konuk olacak. Tumblr'ın yeni platformuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yazan: Ender Öztürk
SDN - ShiftDelete.Net
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder