Sosyal Medya Uzmanı olmak ister misiniz?

Sosyal Medya Uzmanı Olmak İster misiniz?
                Günümüzün popüler mesleklerinden bir tanesi olan sosyal medya uzmanlığı eğitimini Bilgi Üniversitesi ve Webrazzi farkıyla almak ister misiniz? Okurlarımıza özel fırsatı kaçırmayın.

Günümüzde dijital pazarlamanın vazgeçilmez bir parçası olan sosyal medya, kendisine has dinamikleriyle özel bir uzmanlık alanı halinde. Bu alanla ilgili bilgi ve deneyim kazanmanın önemli noktalarından bir tanesi de doğru ve kapsamlı bir eğitim almak. 

Bilgi Üniversitesi ve Webrazzi işbirliğiyle 

Artık yalnıza var olmaktan çok markaların ve kişilerin kendileri için özelleştirilmiş yönetim politikalarına sahip olmalarını gerektiren sosyal medya mecralarında başarıla ulaşmanın ilk adımı sosyal medya uzmanı olmak.  
15-03/09/468x60.jpg
               Bu uzmanlığı Bilgi Üniversitesi ve Webrazzi işbirliğiyle sunan eğitim programı en temel bilgilerden kriz yönetimine kadar geniş bir kapsama sahip. Eğitim sonunda Arda Kutsal ve sosyal medyanın önde gelen isimleriyle Webrazzi ofisinde iki saatlik bir soru-cevap etkinliği de olacak. 

ShiftDelete.Net okurlarına özel fırsat 

Webrazzi ve Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle verilen bu sosyal medya uzmanlığı eğitiminde ShiftDelete.Net okurları için bir indirim var.  

ShiftDelete.Net referansıyla kayıt yaptıran ilk 5 kişiye eğitim ücretinde %10 indirim sağlanacaktır. Bu durumu kayıt formunda ilgili yere yazmanız yeterli. 

:: Program hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak için tıklayın!

Haber Kaynağım :
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder