500.000 işletme çevrimiçi durumda. 
Ve bu rakam her geçen gün hızla artıyor. 


                 İnternet'in artan gücüne paralel olarak, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ortaya çıkan fırsatlar da artıyor. İnternet'in bugün Türkiye Gayri Safi Milli Hasılasına katkısı %1.7 iken, önümüzdeki 4 yıl içinde bu oranın yıllık 2.6 oranına çıkacağı öngörülmekte. 

Türkiye'deki işletmelerin dijital dönüşümlerinde yol gösterici olabilmek amacı ile Garanti Bankası, Yurtiçi Kargo, İdeasoft ve SadeceHosting işbirliği ile "İşiniz İnternette" platformunu geçtiğimiz yıl hayata geçirdik.

Bu platform kapsamında, işinizi internet'e taşımanın ilk adımları olan web sayfası ve e-ticaret sitesi oluşturmanızı sağlayarak, sizlere bu yolda destek olmaya çalıştık.

Bu dönüşümün parçası olmayı tercih eden binlerce işletmeye ilk adımlarını atmaları konusunda yardımcı olmaktan gerçekten gururluyuz.
Çevrimiçi olmaya hazır mısınız?

                     Her ne kadar programımız şu an için sona ermiş olsa da, İdeasoft'un sunduğu Shopio ürünüyle, kendiniz ilk e-ticaret sitenizi oluşturabilir ve bunu nasıl güncel ve göz önünde tutacağınızı öğrenebilirsiniz. Yeni pazarlara girmeniz, daha fazla ürün satmanız ve yeni iş bağlantıları kurmanız bu sayede hızlıca gerçekleşebilir. E-ticarete başlamak için www.shopio.com adresini ziyaret edebilirsiniz.   Başlayın

     Çevrimiçisiniz ve internet reklamcılığıyla ilgili desteğe mi ihtiyacınız var? 

               Google AdWords hesabınızı oluşturmak ya da yeni oluşturduğunuz hesabınızla ilgili yardım almak için  444 21 07 numaralı telefonu, Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 saatleri arasında arayarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.