Instagram için yeni butonlar geliyor!

 Instagram İçin Yeni Butonlar Geliyor!
                       En popüler fotoğraf paylaşma odaklı sosyal ağlardan biri olan Instagram, çok yakında yeni butonlar ile güncellenecek. Peki, bu butonlar ne işe yarıyor? Detaylar haberimizde. 

Fotoğraf paylaşma odaklı en büyük sosyal ağ olan Instagram, gelişimini sürdürüyor. Facebook'un satın aldığı dönemde az sayıda kullanıcısı olan sosyal ağ, bugün Twitter ile yarışır hale geldi.

 

Instagram için reklam amaçlı dört yeni buton


Haliyle Instagram'daki artan kullanıcı sayısıyla birlikte, Facebook bu kadar kullanıcıdan para kazanmayı bekler oldu. İlk olarak resimli, daha sonra videolu reklamlar ile güncellenen Instagram çok yakında reklam amaçlı yeni butonlar ile güncellenecek. Peki, yeni butonlar ne işe yarıyor?
15-06/02/01-instagram-yeni-butonlar-new-buttons.jpg
                 Instagram'a yakında gelecek butonlar, satın al, yükle, alışveriş yap ve kaydol şeklinde olacak. Sponsorlu içeriğin satılması, yüklenmesi ya da sponsorlu siteye üye olunması için kullanılacak butonlar ile reklam verenlerden daha fazla para kazanılmaya çalışılacak.

 

Instagram ciddi kazançlar elde edebilir


Şu an için hakkında bu kadar bilginin olduğu yeni butonların Instagram'ın kazancını arttıracağını tahmin ediyoruz. Bakalım yeni özellik ile birlikte Instagram'ın gelirleri artacak mı? Yoksa yeni özellik başarısız olacak ve başka alternatif para kazanma yöntemleri üzerinde mi çalışılacak?

Yazan: Caner Sönmez
SDN - ShiftDelete.Net
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder