Hipstamatic'ten video odaklı uygulama


 Hipstamatic'ten Video Odaklı Uygulama
             Mobil platformun başarılı fotoğraf filtreleme uygulaması Hipstamatic, video odaklı yeni uygulaması "Cinamatic"'i App Store'da yayımladı. 

iOS platformu için geliştirdiği Hipstamatic uygulaması ile büyük başarı kazanan firma daha sonra Hipstamatic'in sosyal platform özelliğini de barındıran Oggl ile iOS ve Windows Phone sahiplerinin karşısına çıkmıştı. 

Mobil platformlar için fotoğraf filtreleme uygulaması geliştiren Hipstamatic firması şimdi de gözünü video filtrelemeye dikti.

Filtreleme seçenekleri çok fazla

             Instagram'ın video paylaşma özelliğini sunmasından sonra hızlı bir şekilde artan mobil video çekme oranlarını değerlendiren firma, Cinamatic isimli uygulamasını App Store'da yayımladı. 

Şimdilik sadece iOS platformunda bulunan Cinamatic uygulaması 3 ile 15 saniye arasında videolar çekmeye imkan tanıyor.

Hipstamatic'te olduğu gibi geniş bir filtreleme seçeneklerine sahip olan Cinamatic uygulaması 4,29 TL'ye satışa sunuluyor. Uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak Cinamatic'e yeni filtreler satın alabilir ve çektiğiniz videoları düzenleyebilirsiniz. Vine ve Instagram'da paylaşma özelliği bulunan uygulamayı buradan satın alabilirsiniz.

Yazan: Ender Öztürk
SDN - ShiftDelete.Net
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder