Her Spam’ciden bir dolar alsanız!

wrte
                   Gelen kutunuzu dolduran onlarca, yüzlerce e-posta için ücret talep edebilirsiniz.


Wrte.io adlı e-posta servisi sayesinde hem gereksiz postalardan kurtulmak, hem de size mutlaka içerik ulaştırmak isteyenlerden ücret almak artık mümkün. Yapılması gerekenler ise bir hayli basit. 

İlk önce @wrte.io uzantılı, kişiye özel e-posta hesabınızı alıyorsunuz, bu adrese direkt olarak posta alabildiğiniz gibi, başka bir adresten buraya yönlendirme de yapabiliyorsunuz.

Size bir e-posta yollamak isteyen kişi ya da kişiler, @wrte.io uzantılı adresinize gönderi yaptıklarında özel bir mesajla karşılaşıyor. 

Göndermek istenilen e-posta ya da postalar için ne kadar ücret ödemesi gerektiği gösteriliyor, kolayca ödeme yapacak bir sistem sunuluyor.

İsteyenler kredi kartı ile ödeme yapabilirken, BitCoin ile ödeme de seçenekler arasındaki yerini almış. Ödeme onayı gelir gelmez, gönderilen e-posta sizin adresinize ya da diğer posta adresinize ulaşıyor. 

Ücret ise ya Stripe hesabınızda birikiyor, ya da isteğiniz dahilinde Watsi üzerinden yardım bağışı olarak sunuluyor. wrte.io adlı sistem aldığınız postalara göre bir ortalama çıkartarak sizden de küçük bir komisyon kesintisi yapıyor.

Yeni projeyle birlikte hem gereksiz e-postaların önü tıkanıyor, hem de çift taraflı bir kâr durumu yaratılabiliniyor.

Haber Kaynağım : 
http://www.techinside.com/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder