Google Play'de Avea Mobil ödeme dönemi

Google Play'de Avea Mobil Ödeme Dönemi

               Android işletim sistemini kullanan cihazların uygulama marketi konumunda bulunan Google Play'de mobil ödeme sistemi Avea ile başladı. İşte detaylar.

 

Akıllı telefon pazarında geniş bir paya sahip olan Android işletim sistemini kullanan telefonların uygulama marketi konumunda bulunan Google Play'de mobil ödeme devri başladı.

Avrupa'da birçok ülkede kullanılan mobil ödeme sistemi, Türkiye'nin önde gelen operatörlerinden biri olan Avea ile teknoloji dünyasının önemli firmalarından biri olan Google arasında yapılan anlaşma sayesinde artık Avea aboneleri yaptıkları satın alımlarda mobil ödeme seçeneğini kullanabilecekler.
15-06/04/mo-googleplay-r20.jpg
                   Mobil ödeme sistemi sayesinde Avea aboneleri, kredi kartı bilgilerini vermeden Google Play üzerinden rahatlıkla alış veriş yapabilecekler.

Avea abonelerinin mobil ödeme sistemini kullanabilmek yapmaları gereken tek şey, ödeme seçenekleri içerisinden mobil ödeme seçeneğini seçmek olacak. Sonrasında ise yaptıkları alış veriş tutarı faturalı abonelerin faturalarına, faturasız abonelerin ise yüklü TL miktarlarına yansıtılacak.

Yazan: Osman Tufan
SDN - ShiftDelete.Net
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder