Gmail en yeni özelliğini duyurdu

Gmail Yeni Özelliğini Duyurdu

                         Google'ın e-posta hizmeti Gmail, yeni özelliği ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Gmail'de artık gönderdiğiniz e-postaları geri alabileceksiniz. Ayrıntılar haberimizde. 

 

Google, 2004 yılında ücretsiz e-posta hizmeti vermek için Gmail platformu ile karşımıza çıkmıştı. Sunmuş olduğu güvenlik ile rakibi Hotmail’i bir anda geride bırakan Gmail, günümüzde en çok tercih edilen e-posta hizmetleri arasında yer alıyor. 

 

Yıllar içerisinde Gmail’de yenilikler yapan Google, geçtiğimiz aylarda e-postaları daha kolay yönetmek için Inbox uygulaması ile karşımıza çıkmıştı. Google yeniliklerine hız kesmeden devam etti ve yine Gmail platformu için bir atılımda bulundu.

15-06/23/gmail.jpg

E-postları göndermeden geri alın!


             Gmail üzerinden gönderilen e-postalar, karşı tarafa iletilmeden belirli bir süre içerisinde geri alınabiliyordu. Deneysel yani belirli bir kesimin kullanabildiği bu özellik artık tüm kullanıcılara hizmet veriyor.

Gmail ayalarına eklenen Göndermeyi Geri Almayı Etkinleştir özelliği sayesinde; göndermiş olduğunuz e-postaları 5, 10, 20 ve 30 saniye içerisinde karşı tarafa iletilmeden geri alabileceksiniz.

Bu özellik şimdilik sadece Gmail web üzerinden kullanılabiliyor. Yazım yanlışları olan veya yanlış bir kişiye gönderdiğiniz e-postaların karşı tarafa iletilmeden geri alınması birçok kullanıcıya büyük fayda sağlayacaktır.

Haber Kaynağım :
http://shiftdelete.net/
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder