Forum Tanıtım Listesi (260 Adet Türkçe)

                   Seo konusunda kullanılan ama sadece Seo'nun forum tanıtım olmadığı fakat Seo’nun bir parçası olan forum tanıtımlarınında gereğinden kısaca bahsetmek istedim. 

Örnek vermem gerekirse şu an profesyonelseolar.com sitemizi forumlara eklemeye başlamadık. Buda bir Seo yöntemimizdir. Bu işlemi yapmamın bir zamanı var. Sizde siteyi açıp hemen forum tanıtım işlemine başlamayın. İçerikleri girdikten sonra tanıtmaya başlayın. 

Forum sitelerinin faydaları olarak; Alexa sıralamarımızın yükselmesine yardımı olucaktır. Kelime odaklı yğkselmemize fayda sağlayacaktır. Her foruma bir tanıtım yazmak kaydıyla fayda sağlayacaktır. 

Bunun yanında google backlinklerin artması ve arama sonuçlarımızın yükselmesine yardımcı olucaktır. Kısacası verdiğim yöntemlerle bu işlemleri tek tek derlediğim forumlardan oluşan sitelerimize eklemeye hemen listeyi indirip başlayabilirsiniz.

Sizlere kendi arşivimden derleyip toparladığım 260 adet FORUM TANITIM Listemi sunmak istiyorum. Listeyi indirip kaybetseniz bile tekrar sitemizden indirebilirsiniz.

KAYNAK GÖSTERMEDEN KULLANMAMANIZI RİCA EDİYORUM.

Not : Derlemede çok fazla emek harcadık. Bu emeğe saygı duymak için aşağıda verdiğim notlarda yapabilecekleriniz yazmakta. Eğer bu maddelerden birkaçını yapabilirseniz beni de sevindirmiş olursunuz. Eğer yapamasanız da canınız sağolsun sorun değil.

1) Siteme girip konulara yorum yapabilir ve Backlink kazanabilirsiniz.

2) Sitemizi sürekli takip ederek yeni seo kaynaklarından yazılarımın içerisine küçük anektotlar vererek en iyi seo konularını bizden öğrenebilirsiniz.Bu bilgiler başka bir yerden alma felan değil bizzat tecrübelerimden faydalanıcaksınız.

Bunun için sitemizi sürekli takip edip bu bilgilere ulaşabilirsiniz… 

Listeye ulaşmak için bu linke tıklayınız.
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder