Facebook hesabı olmadan messenger kullanın!

 Facebook Hesabı Olmadan Messenger Kullanın!
                        Gelişmiş mesajaşma yazılımı Messenger, artık Facebook hesabı olmadan kullanılabilecek. İşte Facebook hesabı olmadan çalışabilen Messenger uygulaması hakkında detaylar.

Popüler mesajlaşma yazılımı Messenger, hızla gelişmeye devam ediyor. Daha önce ek uygulamalar ve oyunlar ile daha eğlenceli hale getirilen mesajlaşma yazılımı, bugün çok önemli bir yeniliğe kavuştu.

 

Artık Facebook hesabı olmadan, Messenger kullanabilirsiniz


Bugüne kadar Facebook hesabı ile kullandığımız Messenger uygulaması, artık Facebook hesabı olmadan da  kullanılabilecek. 

Artık bir telefon numarası ve şifre ile oturum açılabilecek uygulamanın giriş ekranında, ilk olarak Facebook ile oturum aç olacak. Hemen altındaki Facebook hesabınız yok mu ibaresine tıklandığında ise, telefon numarası ve şifre ile oturum açma ekranı açılacak.
15-06/24/messenger-sign-up-android-520x539.png

Facebook hesabı olmayan, telefon numarası kullanabilecek


Facebook hesabı olmayanları, Messenger kullanmaya çağıran yeni özelliği, ne yazık ki tüm dünyada kullanıma sunulmadı. İlk etapta Amerika, Kanada, Venezuela ve Peru ülkelerinde kullanılabilir olan yeni özellik, ilerleyen tarihlerde diğer ülkelere de gelecek.

Facebook'un sunduğu yeni özellik ile, telefon numarası ile oturum açan kullanıcılar da, Facebook hesabı ile oturum açan kullanıcıların kullanabildiği tüm özelliklerden faydalanabilecek.

Haber Kaynağım : 
http://shiftdelete.net//
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder