En popüler web tasarım programları


En Popüler Web Tasarım Programları
                Bu yazımızda sizlere en popüler web tasarım programlarını sunuyoruz. Adobe Dreamweaver

 

dreamwearAdobe Dreamweaver CS6 kullanıcılar için standart tabanlı web siteleri ve internet ve mobil uygulamaları oluşturma ortamını yaratan en güçlü yardımcı programlardan biri olarak gelişimine devam eden, endüstri lideri bir web geliştirme aracıdır.

En yaygın web dillerini (HTML, XML, ASP, PHP, JSP ) vb. sorunsuz ve tam bir şekilde destekleyen Dreamweaver CSS, JavaScrit, SWF, FLV gibi içeriklerle doğrudan çalışabilmenize olanak sağlarken, tasarlama ve geliştirme aşamalarında en büyük yardımcınız olacak eklentilerle güçlendirilmeye hazır bir şekilde sizi bekliyor.

Basit web sitelerinden, en son teknolojileri destekleyen ileri uygulamalara kadar her şeyi baştan sona hazırlayabileceğiniz Dreamweaver ile daha fazla iş üretebillir, yazılım içerisindeki yeni özellikler ve optimize edilmiş iş akışları ile en hızlı şekilde parçaları tamamlayabilirsiniz.

İNDİR

 WebSite X5 Free


website-x5-evolution-17-513x535WebSite X5 Free programı web tasarımı yapmak isteyenler ancak pahalı programlar kullanmaktan kaçınanlar içn hazırlanmış ücretsiz ve kullanıcı dostu bir web tasarım programı. 

Uygulamayı kullanarak web siteleri, bloglar ve diğer servisleri tasarlamak çok kolay olduğu için biraz da HTML ve CSS bilginiz varsa istediğiniz görünümü hemen elde edebilirsiniz.
Incomedia_WebSite_X5_Free__1

İNDİRWebSite X5 Free

box


WYSIWYG Web Builder, temel internet siteleri oluşturmak için bilinmesi gereken kodlama dili olan HMTL’e gerek kalmaksızın, her seviyede kullanıcının internet sitesi oluşturabilmesini sağlıyor.

Birkaç fare ve klavye hareketiyle, sürükle bırak mantığıyla çalışan WYSIWYG Web Builder ile herkes internet sitesi oluşturabilir.

WYSIWYG Web Builder’in bünyesinde yer alan hazır temalardan yola çıkarak, bu temaları istediğiniz gibi düzenleyebilir ve bir internet sitesi oluşturabilirsiniz.

WYSIWYG Web Builder’ın bazı temel özellikleri :

* HTML bilgisi gerektirmez.
* Tablo oluşturulabilir.
* Form oluşturulabilir.
* Site yönetimi kolaydır.
* JAVA, Flash, Windows Media, YouTube, Flash Video, Quicktime, Real Audio ve medya eklentilerini destekler.
* Javascript kullanımına izin verir.
* Sitede yer alacak görsellere çeşitli özellikler atanabilir.
* Font, renk, boyut düzenlemeleri yapılabilir.
* Geniş tema desteği.
u4ZRc

İNDİR

 

                   En Popüler web tasarım programları konusunu okuduğunuz için teşekkür ederiz. Öneri ve şikayetlerinizi yorum bölümünden belirtebilirsiniz.
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder