En çok kazandıran görüntü bazlı reklam şirketi (ADMATİC)

admatic
                     Firmadan bahsetmeden önce görüntü bazlı reklam nedir nasıl kazandırır buna değinmek istiyorum. Görüntü bazlı reklam gösterim başı çalışır. Tıklatmaya gerek kalmadan para kazanabileceğiniz bir sistemdir. 

Tabi ki sitenize gösterim bazlı reklam koymayı düşünüyorsanız, hitinizin iyi olması lazım ve de gelen kullanıcının çok sayfa gezmesini sağladığınız taktirde paranız hesabınız çoğalacaktır.

Tiyo 1 : Giren kullanıcının çok sayfa gezmesini istiyorsanız. Foto galerili haberlerle ziyaretçi çektiğiniz takdirde gelen bir kullanıcı çok fazla sayfa gezmiş olacaktır ve de bu sayede de kazancınız daha fazla artacaktır.

Gelelim şimdi admatic sitesine gösterim bazlı reklam veren en düzgün sitelerden bir tanesidir. Ülkemizde pek fazla ün yapamamış olsa da gösterim bazlı iyi para veren sitelerden bir tanesidir.

Kesinlikle ödeme yapan bir firmadır. Tek sorun bu ayın kazancınız bir sonraki ayın sonunda ödüyor. Bunun haricinde başka bir sorunu yoktur. Bir tiyo bilgi dah vermek istiyorum.

Tiyo2 : Bu reklam firmasından çok para kazanmak istiyorsanız tam ekranda açılır reklam kodu ve sağ alttan çıkan reklam kodunu kullanmanızı tavsiye ederim. En iyi kazancı o şekilde elde edersiniz.
 
Firmaya başvurmak için TIKLAYINIZ.
Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder