Bloglar Ve Kız Arkadaşlar Arasındaki 4 Benzerlik

Konuya geçmeden önce bu yazıyı eğlence için yazdığımı hatırlatmak istiyorum. Blogumu takip eden çok sayıda bayan arkadaş olduğunu biliyorum.Lütfen bu yazının eğlence için yazıldığını idrak ettikten sonra yazıyı okuyun.

Kızlarla bir alıp veremediğim olduğunu düşünmemeniz için şunu da belirtmek istiyorum.Ben yaklaşık 1 yıldır nişanlıyım ve evliliğin eşiğindeyim.Bu yazıyı yayınlamadan önce nişanlıma da okuttum ve beraber güldük.

 

Kız arkadaş

 

1. İkisi De Öngörülemez

 

Kız arkadaşın hangi olaya hangi tepkiyi vereceğini kestirmek zordur. Erkekler için sıradan olan bir konuya kız arkadaşları çok büyük tepkiler verebilirler.

Blogunuza özenerek yazdığınız ve çok fazla yorum alacağını tahmin ettiğiniz bir yazı okuyucular tarafından beğenilmeyebilir.Ya da bu konu çok tutar diyerek bir blog açarsınız ama sonuç fiyasko olabilir.

Kız arkadaşların da blogların da nerede nasıl tepkiler vereceğini önceden kestirmek oldukça zordur.

 

2. İkisine De Zaman Ayırmak Gerekir

 

Kız arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız ona yeterince zaman ayırmalısınız.Hatta çoğu zaman hobilerinize, diğer arkadaşlarınıza ve ailenize ayırdığınız zamandan fedakarlık yapmanız gerekebilr çünkü kız arkadaşlar hep ilgi beklerkler ve bu konuda biraz bencildirler.

 

Blogunuzun başarılı ve popüler olması için ona da ciddi bir zaman ayırmalısınız. Kaliteli içerikler üretmek, blogun görünümünü geliştirmek, okuyucu kitles oluşturmak için onlarla iletişim kurmak… Bunları yapmak için bloguınuza vakit ayırmalısınız.

Hem kız arkadaşınıza, hem de blogunuza yeteri kadar vakit ayırmazsanız sonucun hayal kırıklığı  olması kaçınılmazdır.

 

3. İkisinin De Birden Fazlasını Yönetmek Zordur

 

Burada olayın doğruluğu ve etikliğinden bahsetmiyorum ama ortada bir gerçek var ki bir erkeğin aynı anda birden fazla kız arkadaşı idare etmesi gerçekten zordur.Hepsine eşit zaman ayıırmak, hepsini memnun etmek mümkün değildir. Bu yüzden erkek eninde sonunda bir yerde takılır ve kız arkadaşların tamamını kaybeder.

 

Aynı anda birden fazla blog yönetmek ve yazmak ta oldukça zordur.Hepsinin ayrı bir okuyucu kitlesi ve her birinin ayrı beklentileri vardır.Eğer 24 saatini PC başında geçiren işsiz güçsüz bir insan deilseniz bu beklentileri karşılamak imkansızdır.

Hem kız arkadaş için hem de blog için birden fazlasını idare etmeye çalışmak eldekilerin tamamını kaybetmeye yol açar.

 

4. İkisi İçin De Para Harcamak Gerekir

 

Türk erkeği centilmendir. Kız arkadaşını yemeğe çıkardığında hesabı kendi öder.Zaman zaman pahalı hediyeler de alır.Üstelik özel günlerin sonu yok.Tanışma yıl dönümü, sevgililer günü, dübya kadınlar günü… vs. Sonuç olarak tüm bunlar erkeğin para harcamasını gerektirir.

 

Blogunuz için de zaman zaman para harcamanız gerekerebilir.Alan adı almak, host kiralamak, tasarım yaptırmak, reklam yapmak… vs. Bunların hepsi için elinizi cebinize armalısınız.

 

!!! Hanımlar sıra sizde. Siz de erkek arkadaşlar bloglar arasındaki benzerlikleri yazın. Hem siz yazarken eğleneceksiniz, hem de okuyucularınız okurken. Bu konudaki postlarınızı merakla bekliyorum.

Share on Google Plus

About Mobil Reklam

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder